Sıkça Sorduklarınız


Tamamen şeffaf bir teknik servis hizmeti vermekteyiz.


Dilerseniz cihazınızı onarım esnasında bizimle beraber izleyebilir sorularınızı sorabilirsiniz.


Anakart onarımları esnasında değişen anakart üzerindeki parçalar tamamen orjinal başka çalışan anakartlar üzerinden kullanılmaktadır.

1Telefonun Açılmama Sebebi Nedir?
Apple ürünlerinin açılmamaların pek çok sebebi olabilir. Ekran kırılması, Batarya arızası ve anakart arızalarında telefon açılmama sebeplerinden sadece birkaç tanesi. Bu sorun ile ilgili detayı ancak cihazınızı inceledikten sonra cevap verebiliriz.
2Telefon Dokunmatiğinin Çalışmaması
Ekranınızda oluşan kırık,çatlak,sıvı hasarı ve anakart problemlerinden dolayı dokunmatiğiniz çalışmayabilir. Örn: iPhone 6 ve 6 Plus'ta bulunan kronik dokunmatik entegresi.
3Telefonda Meydana Gelen Her Sorun Çözülür Mü?
Bu soruya cevap verebilmemiz için cihazınızı teknik servisimizde incelememiz gerekiyor. İnceleme sonrasında size bilgi verebiliriz.
4Yetkili servis varken neden sizi terçih etmeliyim?
Yetkili servislerin müdahaleleri kısıtlıdır. Cihazınızın anakart onarımı yapmak yerine ek ve yüksek bir ücret talep ederek telefonunuzu değiştirirler. Daha uygun maliyetler ile iPhone cihazınızı onarmak için buradayız.
5Tamir süresi ne kadar?
Ekran,batarya,sarj sorunları gibi parça değişimi gerektiren arızalar ortalama 2-3 saat içerisinde teslim edilmektedir. Anakart onarımlarımız 1-2 iş günü sürebilmektedir.